سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: بعضی‌ها را از سر ناچاری دعوت کردیم!

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض بعضی‌ها را از سر ناچاری دعوت کردیم!

بشير آنلاين: از همان روزی که لیست نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی اعلام شد، هشدار دادیم که تیم ملی در برخی اوزان با کمبود مواجه خواهد شد و کمیته فنی به ناچار در ترکیب نفرات دعوت شده تجدیدنظر خواهد کرد. این اتفاق هفته گذشته رخ داد و در حالی که تیم ملی در پنج وزن 55، 60، 65، 100 و 100+ مجموعاً فقط 4 گزینه داشت، کمیته فنی اعلام کرد که نفرات دیگری را نیز به اردو دعوت خواهد کرد تا در صورت آمادگی به تیم ملی کمک کنند اما در حالی که انتظار می‌رفت به نفرات برتر جا مانده از مسابقات انتخابی رشت توجه بیشتری شود، صرفاً چند ملی‌پوش سابق به اردو دعوت شدند، آن هم اغلب در اوزانی که تیم ملی بابت آن کمبودی احساس نمی‌کرد، یعنی در لیست جدید نفرات اضافه‌شده، باز هم خبری از سبک‌وزن‌ها نیست. این موضوع انگیزه‌ای شد تا دقایقی با حمزه هوشمند، یکی از اعضای کمیته فنی هم صحبت شویم.
    * ماجرای دعوت از نفرات جدید به کجا رسید؟
    - به خاطر اینکه احساس می‌شد در برخی اوزان احتمال ضعف تیم ملی می‌رود، از نفراتی که سال‌های گذشته عنوان‌دار بودند و یا در رقابت‌های بین‌المللی به مقام‌های چهارم تا ششم رسیده‌اند، دعوت شد.
    * نفراتی که تازه دعوت‌شده‌اند، چند نفر هستند؟
    ـ 8 نفر. مجتبی نوترکی، مرتضی اویسی، رضا موسی‌زاده، ابوالفضل رحیم‌زاده و چند نفر دیگر.
    * حالا که نفرات جدید دعوت شده‌اند، چرا مثلاً ملی‌پوشی که 5 سال پیش در تیم ملی بوده، دعوت نشده؟ معیار این انتخاب چه بوده؟
    ـ نظر شخصی من با تصمیم کمیته فنی یکسان نیست. من مخالف دعوت از نفرات بدین شکل بودم و راهکار دیگری داشتم اما رأی اکثریت است که اعمال می‌شود.
    * گفته می‌شود برخی از نفراتی که بعد از مسابقات انتخابی به تیم ملی دعوت شده‌اند، بیش از حد آماده بوده‌اند.
    ـ به هر حال این تصمیمی است که کمیته فنی گرفته. اگر نظر من را بخواهید، می‌گویم با این روش مخالفم.
    * انتقادی که به کمیته فنی وارد بود، این است که نسبت به نفرات برتر مسابقات انتخابی رشت خیلی سختگیرانه عمل کرده و نفرات دیگری هم می‌توانستند از این طریق به اردو راه یابند.
    ـ این را قبول ندارم. ما بهترین‌های مسابقات رشت را به اردو دعوت کردیم. یقین داشته باشید اگر 60 نفر خوب بودند، همه‌شان را به اردو دعوت می‌کردیم ولی متأسفانه نفرات برتر بعضی اوزان کیفیت فنی خوبی نداشتند و تازه بعضی از آن‌ها را از سر ناچاری انتخاب کردیم.
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند: