سفارش تبلیغات

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 26 به 30 از 30

موضوع: نظرسنجی (تاکنون به چه ورزشهایی روی اوردید؟ )

عضو پیشرفته پرند آواتار ها
    3,765 بار در 806 پست
      از ایشان تشکر شده است

منم اول با زنگ ورزش شروع کردم که همه کاری می کردیم!! قبلشم توی کوچه میدویدیم و ورزشهای همگانی انجام میدادیم،دوسالی بسکتبال و چون آسم ورزش داشتم و کسی نفهمید و پاهام به شدت درد میگرفت رفتم سمت ایروبیک یه پنج سالی ایروبیک و شنا،بعدشم بهترین و اساسی ترین ورزش زندگیم،یعنی بدنسازی...
    هر کی میگه اگه ورزش رو ول کنی بی ریخت میشی درست میگه!
    هر موقعی که یه وقفه افتاد(بین بدنسازیم هیچوقت وقفه نیوفتاده!) و ورزش رو به هر دلیلی ول کردم بعد از یه مدت کوتاه بی ریخت شدم،دوست نداشتم جلوی ایینه قدی خودمو ببینم،نباید از اون تیپ آدمایی باشی که با لباس و گن و شلوارک تنگ و هزار کوفت ایراداشونو میپوشونن،توی یه مجله خوندم که زیر چربی ها و بی قوارگی های هر آدم چاقی یه آدم خوش هیکل وجود داره،کم هستن کسانی که بصورت ژنتیکی انحناهای بجا و خوبی دارن،توی باشگاه بعضی وقتا خانومایی هستن که مدتهاست دارن ایروبیک کار میکنن،چربی هاشون آب شده و پاهای فوق العاده لاغرشون به یه لگن بزرگ(استخوناش بزرگه) چسبیده،بالاتنه رو هم که دیگه نگو...
    بدنسازی باعث میشه ماهیچه ها شکل زیبایی به هیکل بدن و میتونی واسه بخشهای مختلف بدنت اگه نواقصی داره حرکت اصلاحی انجام بدی...
    مثلا هیکل من مثل اکثر خانوما بصورت ژنتیکی گلابیه،اوایل خیلی روی این قضیه تمرکز کردم و جوری شد که الان مدتیه دارم پایین تنه کار میکنم که بتونم ماهیچه هاشو بهتر کنم و موفقم شدم و هیچکس نمیدونه من بصورت ژنتیکی گلابی بودم!!
    پس با وجود این همه مزایا باید خیلی بی انصاف باشیم که از چنین ورزش زیبایی بترسیم،اما من همیشه گفتم و معتقدم که بدنسازی نیاز به کمی هوش داره،و هردمبیلی نیست باید در مورد تغذیه،عضلات،ساعت های ورزش و استراحت،برنامه تمرینی و همه چیز مطالعه و تجربه داشته باشی،نمیتونی یه توپ بندازی جلوت و بهش لقد بزنی و آخرشم ادعا کنی که ورزشکاری!!
    اگه اصولی ورزش کنی و با دارو دوروزه ره صد ساله طی نکنی بهت قول میدم اگه زمانی بدنسازی رو ول کردی از الان بدون ورزشت بدتر نخواهی شد!!(منظورم تو نیستی ستی جون تو که ماهی)

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از پرند عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته *f* آواتار ها
    حالت من
    Bitafavot
    4,546 بار در 997 پست
      از ایشان تشکر شده است

من فقط چند سال پيشا كمي بستكبال كار كردم از واليبال هم خيلي بدم مياد زمان مدرسه هم عاشق وسط بازي بودم ......... الان هم دوس دارم برم كاراته ياد بگيرم چون بدرد ميخوره ............
    بابا پرند گلابي يه خانومه چاق از آشناهامون ميگفت من باربي چاقه ام !

دنیای این روزای من هم قد تنپوشم شده
    اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده
    تنها مدارا می کنیم دنیا عجب جایی شده

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از *f* عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته پرند آواتار ها
    3,765 بار در 806 پست
      از ایشان تشکر شده است

من که باربی دوست ندارم و هر وقت فشن میبینم حالم بد میشه به قول دوستم دهن سگ آب میوفته از دیدنشون،نمیدونم کی دوست داره و میپسند،اما من یه هیکل متناسب رو دوست دارم نه دو تا استخون دراز بی جون رنگ پریده رو!!

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از پرند عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای eiman آواتار ها
    حالت من
    Bitafavot
    4,362 بار در 1,064 پست
      از ایشان تشکر شده است

منم مثل اکثر پسر بچه ها از فوتبال تو کوچه پس کوچه ها شروع کردم.بعد کلاس چهارم ابتدایی بودم برای دهه فجر مسابقه تنیس روی میز گذاشتند خیلی خوشم اومد و ادامه دادم من تا زمان دانشگاه تو هیچ مسابقه ای شرکت نکردم ولی نفر دوم تهران رو سال 78 بردم.در کنار پینگ پونگ ورزشهای رزمی مثل کاراته (شیتوریو)یوگا کار کردم بعد از قبولی دانشگاه کونگفو و یوگا ادامه داشت صبحها بعد از نماز میرفتم سالن دانشگاه یوگا کار میکردم چون همراه نداشتم ول کردم و بدنسازی رو شروع کردم به مدت دو سال جسته گریخته کار کردم روزهای فرد کونگفو وروزهای زوج بدنسازی و ووشو دانشگاه رو که نیمه تمام رها کردم رفتم خدمت اجباری اونجا چند ماهیی بدنسازی کار کردم ولی چون سرباز بودم وقت نمیکردم بدبختی من دژبان بودم.دیگه رفتم بسمت اضافه وزن و غیره تا 9 ماهپیش که یک تلنگری خورد به گوشم وبدنسازی رو شروع کردم با امکاناتی که من داشتم خیلی از پیشرفتم راضی هستم وامید وارم هیچوقت دیگه ورزش رو بیخیال نشم فقط من از سنگین شدن میترسم الان وزنم 95 هست.
    انسان ها دو دسته اند یک دسته پله ساز و یک دسته پله سوار
    دسته اول با تلاش و مشقت موقعیت ها را بشکل پله میسازند تا بالاتر رفته و پیشرفت کنند.
    دسته دوم منتظرندتا دسته اول پله ها را ساخته تا از پله انهابالا روند.بعضیها هم ،خود دسته اولیها رو پله میکنند.(ایمان،فلسفه پیدایش پله)

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از eiman عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال dashul_khan آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    901 بار در 212 پست
      از ایشان تشکر شده است

اول از همه ورزشو با نانچیکو شروع کردم
    بعد که بزرگتر شدم رفتم سراغ بدن سازی بعد یه مدت ولش کردم و رفتن کیک بوکسینگ و بعد از اون هم رفتم سراغ فول کنتاکت و موی تای تا چند سال بعد که با سبک نین جوتسو (نینجا) آشنا شدم (حدود 5 سال پیش فکر کنم) و تا الان هم ادامش دادم و تا بتونم ادامه خواهم داد و الان یک سال و نیم هست که در کنار رشته اصلیم بدن سازی هم کار میکنم....
    بگذار که صادقانه بگویم،خسته ام !

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از dashul_khan عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456