سفارش تبلیغات

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 16 به 20 از 25

موضوع: سايت براي خريد مكمل

عضو جدید mosiair آواتار ها
    14 بار در 8 پست
      از ایشان تشکر شده است

ممنون از جواب همه دوستان.

تا دو سال پیش ما دو تا دوست داشتیم که تو مالزی درس می خوندن. ما درخواست می دادیم و از نمایندگی پست می کردن خونشون توی مالزی. اگر خودشون می اومند می آوردشون، اگه نه هم ***ا رو پست می کردن شیراز.

بعد از فارغ التعطیل شدن این دوستان هم من همچنان بدنسازی کار می کردم. حدود 6 ماه بدون هیچ مکملی و فقط با اصول تغذیه که از اساتید یاد گرفته بودیم کار رو ادامه دادم. نسبت به تغذیه ای که داشتم پیشرفتم خوب بود.

تا این که دوباره تصمیم گرفتم مصرف مکمل رو شروع کنم. متاسفانه این حدود 1 سال و نیم که با مکمل های توی ایران کار می کنم نسبت به زمانی که بدون مکمل کار می کردم هیچ تفاوتی نداره.

راستش رو بخواین این فقط درد من نیست.
    باور کنید ***ای توی ایران 1 به 1000 تقلبیه (نه که مضر باشه. بی فایدست.)

واقعیت اینه که فقط یه دوره کوتاه که "ماموت" مصرف می کردم احساس کردم واقعا مکمل مصرف می کنم.
    به هر صورت بعد از چند سال کار کردن خوب می دونم تاثیر مکمل حداقل روی بدن خودم چه جوریه.

به هر صورت حرف من اینه عزیزان: برای من که هم دانشجوام و هم سر کار میرم 100 هزار تومانی که می خوام بدم مکمل مهمه. دوست ندارم یه اشتباه رو دوباره که نه -چندباره- تکرار کنم.

واقعا دیگه جراتش رو هم ندارم غیر از نمایندگی از جایی خرید کنم.

It's Time to Build

2. یک کاربر برای این پست سودمند از mosiair عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط mosiair نمایش پست ها
    در ضمن این قسمت از حرفاتون رو قبول ندارم:

"شما از جايي كه ميخواي بخري بايد بهش اعتماد كني وگرنه نميشه تشخيص داد اصل هست يا تقلبي چون غير از آزمايش كردن نميشه فهميد شما هم اگه قصد خريد داري بايد اعتماد كني"

من دو ساله که از (مثلا) معتبرترین پخش کننده های داخل ایران خرید می کنم. می تونم بگم که اگر این دو سال شیر خشک بچه مصرف می کردم بهتر جواب می گرفتم.

توی این دو سال شاید 30% سال های پیش هم پیشرفت نداشتم.

بستگي داره معتبر ترين شخص پخش كننده مكل از نظر شما كي بوده .
    بعدشم اينجور كه داري شما قضاوت ميكني و ميگي همه مكمل ها تقلبيه پس هيچ كس نبايد بتونه توي ايران بدن بسازه ديگه .
    كساني كه ميرن توي آسيا و جهان و يا همين كشور خودمون يا اصلا استان مقام ميارن و اصلا همين حومه ها . اونها هم دارن از مكمل استفاده ميكنن . منتها از شخص معتبر خريد ميكنن .
    توي اين رشته همه چيز مكمل نيست . تمرين . تغذيه و استراحت اول بايد كامل باشه و در وحله آخر مكمل . ويك چيز ديگه اين كه هيچ وقت نميشه با مكمل به تنهايي بدني در حد كساني كه در مسابقات شركت ميكنند ساخت و اين يك حقيقته تلخه كه كاش اينگونه نبود .
    شخصي بود كه از من وي 100% خريد و اومده ميگفت مكمل تقلبي بوده . گفتم چرا؟
    گفت دوستم وي 100% خورده و 15 كيلو توي يك ماه وزن اضافه كرده .
    در صورتي كه نميدونسته كه اون وي 100% كه باهاش يك ماهه 15 كيلو وزن اضافه بشه تقلبيه .
    ما قصد اينو نداريم كه بگيم از ما بخر و يا از فلان سايت بخر يا از فلان شخص .
    اما خودت كلاهت را قاضي كن ببين با همين امكانات كه براي همه ما يكي هستش چه بدن هايي ساخته شده .

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

ممنون از جواب همه دوستان.

تا دو سال پیش ما دو تا دوست داشتیم که تو مالزی درس می خوندن. ما درخواست می دادیم و از نمایندگی پست می کردن خونشون توی مالزی. اگر خودشون می اومند می آوردشون، اگه نه هم ***ا رو پست می کردن شیراز.

بعد از فارغ التعطیل شدن این دوستان هم من همچنان بدنسازی کار می کردم. حدود 6 ماه بدون هیچ مکملی و فقط با اصول تغذیه که از اساتید یاد گرفته بودیم کار رو ادامه دادم. نسبت به تغذیه ای که داشتم پیشرفتم خوب بود.

تا این که دوباره تصمیم گرفتم مصرف مکمل رو شروع کنم. متاسفانه این حدود 1 سال و نیم که با مکمل های توی ایران کار می کنم نسبت به زمانی که بدون مکمل کار می کردم هیچ تفاوتی نداره.

راستش رو بخواین این فقط درد من نیست.
    باور کنید ***ای توی ایران 1 به 1000 تقلبیه (نه که مضر باشه. بی فایدست.)

واقعیت اینه که فقط یه دوره کوتاه که "ماموت" مصرف می کردم احساس کردم واقعا مکمل مصرف می کنم.
    به هر صورت بعد از چند سال کار کردن خوب می دونم تاثیر مکمل حداقل روی بدن خودم چه جوریه.

به هر صورت حرف من اینه عزیزان: برای من که هم دانشجوام و هم سر کار میرم 100 هزار تومانی که می خوام بدم مکمل مهمه. دوست ندارم یه اشتباه رو دوباره که نه -چندباره- تکرار کنم.

واقعا دیگه جراتش رو هم ندارم غیر از نمایندگی از جایی خرید کنم.

دوست عزيزم نمايندگي خيلي از شركت ها توي ايرانه و داره به داروخانه *** ميده اما نظر شخصي من اينه كه ***اشون به درد نميخوره . چون كشور ما با شركت پويان كه ايرانيه و يا پي وي ال كه كاناداييه و يا ***ان كه ايتالياييه قرارداد بسته و يك شركت معتبر آمريكايي هيچ وقت نمياد با وزارت بهداشت ايران قرارداد ببنده و *** به ايران بده .
    پس دنبال نمايندگي اون هم از نوع معتبر نگرد . مخصوصا اجناس با كيفيت و مال شركت هاي معتبر .
    تمام اجناسي كه به ايران مياد و مال شركت هاي معتبر هستش به دو دسته تقسيم ميشه :
    1. *** هاي اصل كه به صورت قاچاق وارد ميشه
    2. *** هاي تقلبي
    ***ي كه قاچاق بياد نمايندگي نداره اما دليلي هم نداره كه بگيم 1 به 1000 تقلبيه .
    ريشه تمام مكمل ها مواد طبيعي هستش مثل وي كه از آب پنير گرفته ميشه پس اين كه شما يه مدت رشد كردي وديگه نكردي ممكنه به اين دليل باشه كه :
    1. توي انتخاب مكمل مناسب اشتباه كردي .
    2. *** تقلبي بوده واقعا .
    3. بدن شما به نهايت رشدي كه عضله در حالت طبيعي ميتونه رشد كنه رسيده و ديگه با مكمل به تنهايي رشد نميكنه و اگر رشد بيشتر ميخواي متاسفانه بايد چيز ديگري هم غير از مكمل استفاده كني و اين يك حقيقته تلخه .
    4. فقط به مكمل بسنده ميكني و به فاكتور هاي ديگه توجه نميكنه چون اگر تغذيه و تمرين و استراحت درست نباشه مكمل كه سهله استروئيد هم استفاده كني رشد نميكني .
    5 . همون تلقين كه مكمل ها همه تقلبي هستن هم ممكنه باعث رشد نكردن شما بشه چون بحث تلقين واقعا ثابت شده هستش .

در هر صورت براي شما آرزوي موفقيت در تمامي مراحل زندگي خصوصا ورزش ميكنم .

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو جدید mosiair آواتار ها
    14 بار در 8 پست
      از ایشان تشکر شده است

از تمام این بحث ها بگذریم.
    جناب صادقی عزیز یه فروشنده خوب ازنوع:
    " *** هاي اصل كه به صورت قاچاق وارد ميشه"
    به ما معرفی کن.
    اگه ***ای خودتون ازاین نوع باشه که عالیه.
    ضمنا از محصولات "4ever" هم دارید؟
    It's Time to Build

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

از تمام این بحث ها بگذریم.
    جناب صادقی عزیز یه فروشنده خوب ازنوع:
    " *** هاي اصل كه به صورت قاچاق وارد ميشه"
    به ما معرفی کن.
    اگه ***ای خودتون ازاین نوع باشه که عالیه.
    ضمنا از محصولات "4ever" هم دارید؟
    اون "اگه" یعنی چی؟
    یک چیزی را دوستانه بهت بگم اخلاقتو عوض کن وگرنه با این اخلاق بعید می دونم به جایی برسی
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

9. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین