مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاههای کشور در دو رده سنی نوجوانان و جوانان در مجتمع تحقیقاتی عصر انقلاب انجام شد. در این دوره که با حضور 240 پرسور در قالب 29 تیم نوجوانان و 43 تیم جوانان همراه بود، تیمهای کرمان و تهران به عنوان قهرمانی تیمی دست یافتند. در این مسابقه علی عنایتی از خوزستان؛ حد نصاب 235 کیلو توانست رکورد دسته 5/82 کیلو در دسته جوانان را به میزان 5/22 کیلو بشکند. جمالالدین عزیزیان هم با مهار وزنه 255 کیلویی رکورد دسته 100 کیلو را به میزان 5/17 کیلو ترقی داد. نتایج این مسابقات در اوزان مختلف به شرح زیر است: نتایج مسابقات
52 کیلو
نوجوانان
1ـ سجاد نظامآبادی از کرمان با 115 کیلو 2ـ فرزاد گرایلی از مازندران با 5/97 کیلو 3ـ ساسان رشتیانی از گیلان سعدی با 5/97 کیلو
جوانان
1ـ کیانوش رئیسی از چهار محال و بختیاری با 5/127 کیلو 2ـ عبدالعظیم صحراییزاده از خوزستان با 125 کیلو 3ـ ابوالفضل حسینپور از نیریز فارس با 120 کیلو
56 کیلو
نوجوان
1ـ فرشید عارفی از کرمان 5/117 کیلو 2ـ امیر عسگری از کرمان با 110 کیلو 3ـ محسن مرتضیگل از خراسان رضوی با 5/107 کیلو
جوانان
1ـ احمد اعتمادیان از پارس خوزستان با 5/137 کیلو 2ـ محمد خوشبخت از رکوردداران اهواز با 5/137 کیلو 3ـ مهدی شجرایی از خوزستان با 130 کیلو
60 کیلو
نوجوانان
1ـ علی فرجی از دانشور فارس با 125 کیلو 2ـ سعید کمهپور از تهران با 5/122 کیلو 3ـ احسان بابامرادی از تنومند ایلام با 120 کیلو
جوانان
1ـ مجید آذرنیا از دانشور فارس با 145 کیلو 2ـ مجید کریمی از رادمردان مهاباد با 140 کیلو 3ـ ابوالفضل جلیلی از تهران a با 5/137 کیلو
5/67 کیلو
نوجوانان
1ـ علی پاپلی از کرمان با 160 کیلو 2ـ میلاد لسانالشریعتی از ذوالفقار لرستان با 155 کیلو 3ـ نوید شاهحسینی از کرمانشاه با 5/147 کیلو
جوانان
1ـ علیرضا گلناری از کرمان با 5/177 کیلو 2ـ محسن محمدی از تنومند ایلام با 175 کیلو 3ـ محمدمهدی بقایینسب از تهران a با 170 کیلو
75 کیلو
نوجوانان
1ـ آرش سلیمی از پهلوان محمود صدیقزاده با 5/172 کیلو 2ـ مهدی خسرونژاد از دانشور فارس با 170 کیلو 3ـ کریم براتی از اورنگی فارس با 165 کیلو
جوانان
1ـ اسماعیل امیری از رکوردداران اهواز با 195 کیلو
2ـ رسول صالحی از ذوالفقار شهرضا با 185 کیلو 3ـ امین کرمی از کرمانشاه با 185 کیلو
5/82 کیلو
نوجوانان
1ـ ساسان پوریافر از تهران a با 5/187 کیلو 2ـ سیدجمال غفاری از پارس خوزستان با 5/162 کیلو 3ـ یزدان حیاتی از کرمانشاه با 5/137 کیلو
جوانان
1ـ علی عنایتی از رکوردداران اهواز با 235 کیلو 2ـ علی آذرکیش از پارس خوزستان با 205 کیلو 3ـ سجاد مرشدی از تهران a با 205 کیلو
90 کیلوگرم
نوجوانان
1ـ کامران میرزائی از تهران a با 200 کیلو 2ـ علی خرمروز از تهران a با 200 کیلو 3ـ ایمان انداز از کرمان با 180 کیلو
جوانان
1ـ ایمان شرافتی از دماوند با 5/212 کیلو 2ـ محمد ربیعینژاد از پوریا قم با 200 کیلو 3ـ مهدی ذاتپرور از ذاتپرور رشت با 195 کیلو
100 کیلو
نوجوانان
1ـ سعید آزاد فلاح از قزوین با 170 کیلو 2ـ سعید پناهی از زایندهرود با 115 کیلو 3ـ حسین پورزمانی از المپیک لشتنشاء با 5/77 کیلو
جوانان
1ـ جمالالدین عزیزیان از رکوردداران اهواز با 255 کیلو 2ـ مسعود انگالی از بوشهر با 235 کیلو 3ـ ایمان یوسفی از اورنگی فارس با 225 کیلو
110 کیلو
نوجوانان
1ـ پیام امیری فتحآبادی از کرمانشاه با 5/192 کیلو 2ـ مجیدرضا اختری از تهران a با 180 کیلو 3ـ حسین پورمعصومی از کرمان با 160 کیلو
جوانان
1ـ مرتضی پورابراهیم از کرمان با 5/242 کیلو 2ـ نواب قاسمی از گیلان با 230 کیلو 3ـ سیامک تهرانی از تهران a با 225 کیلو
نوجوانان
1ـ محمدرضا اردشیری از چهارمحال و بختیاری با 190 کیلو 2ـ سعید آریافر از تهران a با 160 کیلو 3ـ محسن جوادی نوری از آریا قرایی ورامین با 120 کیلو
جوانان
1ـ شایان زودنیا از تهران 5/247 کیلو 2ـ وحید خادمیان از فارس با 5/232 کیلو 3ـ اکبر برخورداری از شهدای جیحون با 225 کیلو
125+ کیلو
نوجوانان
1ـ بهزاد فریادی از ایلام با 180 کیلو 2ـ محمدجواد زارع از اورنگیفارس با 5/172 کیلو 3ـ احسان کوهی از تهران a با 155 کیلو
جوانان
1ـ کیهان خورشیدی از ولایت فریدونکنار با 5/222 کیلو 2ـ میلاد فراست از قم با 165 کیلو 3ـ فرزاد سلطانی از اورنگی فارس با 160 کیلو
قهرمان قهرمانان نوجوانان کامران میرزائی با 129 امتیاز، قهرمان قهرمانان جوانان علی عنایتی با 157 امتیاز
تیمی نوجوانان
1ـ کرمان 61 امتیاز
2ـ تهران a 60 امتیاز
3ـ دانشور گرایش فارس 41 امتیاز
تیمی جوانان
1ـ تهران a 51 امتیاز
2ـ رکوردداران اهواز 50 امتیاز
3ـ کرمان 45 امتیاز
داوران بینالمللی این دوره: 1ـ حبیبالله عایل 2ـ شهریار مهریزی 3ـ محسن استخری 4ـ علی اسدی 5ـ مجید ذاتپرور 6ـ مجید شنواز 7ـ سید حمید میرزاهد 8ـ مهدی آراستهفرد 9ـ حامد قریشی 10ـ جمشید بابایی قانع
داوران ملی: سعید جیرسرایی، عبدالله فکور، حسن طالبلو، علی حاجیمحمد، رحیم عسگری، منصور دولتی، احمد همایون، مجید تلخابی، اکبر وحدانی، محمدرضا بهبود، حسن حاجیکناری، جعفر زارعی، مجید آقابزرگی، احمد افشار، داود ساعد، رضا قاتبیان، محمد جدی، علی نوروزی
سرپرست مسابقات: حبیبالله عایل
مسئول برگزاری مسابقات: مجید شهنواز
مسئول کمیته فنی: جمشید بابایی قانع